Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
L. Weinlich ml.
L. Weinlich ml.
11 měsíců před

Vítám všechny příznivce sportu na nových stránkách TJ Slovan. Ocením všechny konstrutivní náměty, které povedou ke zlepšení nejen těchto webových stránek.
Těším se na korektní diskuze vedené v duchu fair play.
Přeji všem mnoho nezapomenutelných sportovních zážitků.
Weinlich Ladislav, předseda TJ Slovan

Radek
Radek
9 měsíců před

Lední hokej
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč není na webových stránkách hc slovan v sekci muži A v soupisce uveden hráč Martin Filip? Přitom v zápase proti Opočnu to byl dle mého názoru nejlepší hráč a bez něj by 3 body byly horko těžko. Myslím, že tento borec, který má odehráno ve vyšších soutěžích stovky zápasů by si tento projev úcty zasloužil. Dále se chci zeptat, zda se budou vyžadovat na domácích zápasech očkovací certifikáty proti covidu? Mohl by přijet nějaký soupeř s hostujícími fanoušky, kteří by toto mohli řešit a co pak? Úřady by pak mohli pro domácí zápasy zamezit vstup všem fanouškům či jiná tvrdá opatření a to by byla myslím škoda. Tento můj text nemá sloužit jako kritika, ale jako námět pro zlepšení neboť na hokej chodím rád a to od roku 98. No a abych také řekl něco pozitivního, tak bych chtěl pochválit pana manažera Kršňáka za právě již zmíněný přichod Martina Filipa. Neboť tento borec v naší jinak celkem mladé sestavě určitě sehraje v následujících zápasech důležitou roli. Jeho přehled ve hře je parádní.
Slovan do toho!

Vendula Bečvářová
Admin
Vendula Bečvářová(@vendulabecvarova)
9 měsíců před
Reply to  Radek

Dobrý den,
děkuji za Váš komentář. Každý podnět je vítán. Váš dotaz předám kompetentním osobám, aby se vyjádřili.

Weinlich
Weinlich
9 měsíců před
Reply to  Radek

Ahoj. Dobrý den.
Díky za konstruktivní připomínku, která je zcela jistě na místě. Vážím si každého
podobného námětu vedoucího nejen ke zlepšení fungování hokejového oddílu a organizace zápasů ,ale veškerého sportu v MT.
Budu kontaktovat odpovědné osoby v HC a věcně odpovím v co nejbližším termínu.
Ještě jednou díky a omlouvám se za pozdější odpověď. Přeji krásné vánoce a těším se na setkání na příštím hokejovém utkání.
Ladislav Weinlich ,předseda TJ Slovan MT