Bčko zahájilo sezónu výhrou

HC Slovan Muži B x Aloha Lanškroun 5:3 (1:0,2:2,2:1)

Po 1. kole, který náš tým neodehrál a musel zápas odložit, se hokejisté Slovanu MT B vydali na svůj první venkovní zápas na půdu Aloha Lanškroun. Zápas byl po celou dobu hry velice vyrovnaný.

První třetina přinesla zezačátku opatrný, vyrovnaný hokej. Po polovině třetiny se hra přitvrdila a to přineslo pár vyloučení z obou stran. Výsledek 1. tř byl 1:0.

Do druhé třetiny vstoupily oba týmy opět opatrně, bylo méně šancí. Po polovině se hra opět zostřila a přinesla i pár drobných chyb obou týmů. V závěru druhé třetiny hrál náš tým 2x zasebou početní nevýhodu, která pokračovala do posledního dějství. Výsledek 2.tř byl 3:2

Když hned na začátku 3.třetiny tým Aloha výsledek vyrovnal v pokračující početní nevýhodě, hra byla velice vyrovnaná. V 15. minutě přišlo vyloučení domácích který náš tým ihned po buly potrestal. V tu chvíli se soupeř takřka odevzdal. Na konci zápasu jsme přidali pátý a poslední gól zápasu.

Sestava MT B:

B: V.Přikryl

O: D.Kršňák, V.Hučík, V. Laštůvka, R.Kalhaus,A. Martínek (A)