Čtvrté dějství semifinále KLM

Choceň – Moravská Třebová 5:4 (PP)Čtvrté dějství čtvrtfinále KLM zavedlo slovanisty znovu na horký led do Chocně. Nabídlo infarktový zápas, v němž HC Slovan tahal za kratší konec. Prohrál 5:4 v prodloužení (1:0,3:1,0:3 – 1:0). Branky dávali: Rosendorf, Aulerhla,m Muselík, Černý.Za výkon se nakonec nemusejí stydět, byť to byl slovy R.Halvy (Svitavský deník) thriller až do konce. Teprve v 45.minutě snížili hosté hrozivý náskok domácích na 4:2 (Aulehla; prvý gól Rosendorf). Dvě minuty před koncem brankář Štefl kryl trestné střílení Řezníčka. Pouhých 13 sekund pře závěrečnou sirénou Muselík snížil na přijatelných 4:3. Následné vyrovnání na 4:4 (59:52) – po 5 sekundách (Černý) – nikdo nečekal…Znamenalo prodloužení, v něm chyby v defenzívě, ale i rozhodčích rozhodly o bodovém zisku domácích.(mt)Bližší informace na: http://svitavsky.denik.cz/hokej_region/litomysl-je-v-semifinale-slovan-ceka-paty-duel-20160204.html a na www.hcslovan.com