Cyklisté blíže k cíli, Třebovští přišli o největší penzum bodů

Cyklisté blíže k cíli, Třebovští přišli o největší penzum bodůKrátce se ještě vracíme k předešlému,sedmému, dílu seriálu, jímž byl silniční závod jednotlivců s hromadným startem, který zorganizovalo kooperující Sdružení cyklistů Mirva Tour Svitavy. Jezdilo se na trati Radiměř – Rohozná – Pomezí – Radiměř .18km okruh se jel 5x (90km). Podle účastníků (44) byla trať poměrně jezdivá, mnohým však vadil hrbolatý povrch. „Všichni to měli stejné, šlo o to, jak se s nástrahami tratě dokázal každý individuálně popasovat“. Na startu se objevili „noví koně“, mnozí i s se zkušenostmi z vyšší úrovně cyklistiky. Za ně R.Cvrkal zhodnotil: „Pěkný a náročný závod“.Ti se pak pochopitelně umístili v TOP 10, mezi Svitavské, mající silné zastoupení v peletonu, a jiné „přespolní“ se ovšem dokázali vklínit i třebovští favorité. Jediným handicapem pro ně bylo, že nejcennější body za umístění museli „odevzdat“ z právě jim….Výsledky (absolutní pořadí)1. Daniel Petr Cyklo-ski-klub Polička 2:35:502. Horák Michal SCS Mirva Svitavy 2:35:513. Tesař Oldřich SK Orbea Czech Masters 2:36:004. Kuda Pavel SCS Svitavy 2:36:305.Stránský Jiří Collmracing Čistá 2:36:316.Orálek Dušan SCS Mirva Svitavy 2:37:557. Rotter Michal CK Slovan M.Třebová 2:37:578. Křešťák Filip Cycling Brno 2:40:259. Šmíd Robert Cycling Brno 2:40:4010.Črrný Petr SCS Mirva Svitavy 2:40:4111.Pocsai Sandor Čerti Kunčina 2:40:42V jednotlivých kategoriích byli nejlepší:M1 – Daniel, Horák, StránskýM2 – Tesař, Orálek, RotterM3 – Kuda, Pocsai, ŠtěpařM4 – Petraš S.(Cyklo Profi Holice), Klíma Z. (SCS Mirva Svitavy),Hanák J. (CK Slovan)ZJ – Kostíková Eva (M.Třebová)J – Kobelka Martin Smékal Filip, Dopita Václav (všichni M.Třebová)Z1 – Bílková Eliška (CK Slovan)Z2 – Svobodová Radka (SCS Mirva Svitavy), Rolencová Dita (CK Slovan) (mt)