Cykloman ukončil sezónu

Před galavečerem dospělých proběhlo vyhlášení vítězů i dětí. Kromě medailí si děti odnesly dárky z toboly. Hlavní cenou byl poukaz na nové kolo.

Účastníci cyklománku

Cykloman ocenil vítěze, králem seriálu se stal Michal Rotter.

Pohár pro vítěze


Posledním závodem, výjezdem do sjezdovky zakončili cyklisté svoji sezonu. Třebovákům vypálil rybník závodník českého poháru Petr Ších. Do prudkého kopce dvakrát vysprintoval a ostatní marně hledali, kde má na kole ukrytý elektromotorek.

V sobotu pak proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků seriálu závodů CYKLOMAN posledních dvou sezon, protože předcházející ročník musel být ze známých důvodů předčasně ukončen. Pohár pro vítěze si za rok 2020 převzal Tomáš Zezula, který zvítězil s náskokem před Michalem Rotterem a Jiřím Kadidlem. V letošním roce se po úpravách termínů konalo všech deset závodů. Pořadí bylo obdobné, ale vítězství si pro sebe po těsném boji urval Michal Rotter a byl vyhlášen nejuniverzálnějším cyklistou Moravské Třebové a okolí. Vítězi jednotlivých kategorií pak byli Luděk Schneider, Tomáš Zezula, Josef Pospíšil, Ladra Tadeáš Bedřiška Schneiderová a Kateřina Obstová.Seriál závodů Cykloman pořádá cyklistický oddíl Slovan Moravská Třebová a jeden závod pak club ANO čerti Kunčina a Pavel Brettschneider. Dlouhodobě se pořádají pravidelné úterní vyjížďky do okolí Moravské Třebové na známá i neznámá místa. CK zve všechny, kdo mají kolo na tyto pohodové výlety, které zvládne každý. Na příští rok se kromě pořádání seriálu uskuteční další akce pro zapojení širší veřejnosti. Vše se dozvíte na stránkách www.cykloman.cz a www.bt2000.cz.

Josef Doležel, předseda CK Slovan Moravská Třebová

fotogalerie z večera: https://slovanmt.rajce.idnes.cz/Cykloman_-_galavecer/