Dva květnové víkendy v Bílovci.

Poslední dva víkendy strávily moravskotřebovské volejbalistky v krásné hale pořadatele ŠSK Bílovec IR PROGRES.

Ve dnech 14. – 15. května jelo reprezentovat oddíl TJ Slovan Moravská Třebová družstvo mladších žákyň  na  Mistrovství Moravy ve složení: Cvrkalová Anička, Greplová Nikola, Hrbatová Markéta, Hájková  Markéta a Tereza,  Mašková Daniela a Říkovská Martina.

Pro hráčky, hrající krajský přebor  (1.místo v sezóně 2010/2011), to byl první krůček mezi nejlepší a bylo to samozřejmě poznat i na herním projevu.  Konečné deváté  místo z dvanácti bylo pro některé hráčky zklamáním, ale určitě pomohlo dostat družstvo  zpátky na zem a  začít s přípravou na příští sezónu.

Vzhledem k tomu, že naše kadetky se z důvodu nemoci nemohli zúčastnit mezinárodního turnaje na antuce v Lupenici, tak ve dnech 21. – 22. května reprezentovali naše starší žákyně sami,  na mezinárodním halovém  turnaji  v Bílovci a družstvo se změnami v sestavě velmi příjemně překvapilo.

Sestava:  Adamová Veronika, Benáková Petra, Gerišerová Adéla, Hájková Andrea, Mašková Daniela, Podhorná Hana a Školařová Marta.

Družstvo, které prošlo kvalitně obsazeným turnajem s jedinou prohrou, obsadilo v turnaji konečné třetí místo z dvanácti, přivezlo pohár a bronzové medaile.  Pořadatel navíc na svoje náklady včetně vynikajícího zázemí zajistil videonahrávky vybraných zápasů a tak máme výborný podklad pro další přípravu.  Pochvala patří všem hráčkám.

Trenéři.

[hcm]img,upload/volejbal/volejbal-bilovec-mistrovstvi-moravy.jpg,300, Na Mistrovství Moravy[/hcm]