Fotbalové výsledky 28. – 30. 10. 2022

Áčko vyfasovalo kanára

Jedenáct statečných fotbalistů A mužstva si přijelo zahrát do Holic tenis. Domácí posilněni o lavičku plnou dorostenců hráli fotbal a byl z toho kanár.

Dorost utkání proti Lanškrounu do tenisového výsledku nedotáhl a prohrál jen 2:5 (0:2), branky: Pavel Lexman, Bohumil Chalupa.

Mladší žáci zakončili podzimní část sezóny čtvrtou výhrou za sebou. Dvanáct bodů v řadě vyneslo žáky z posledního místa až na čtvrtý flek tabulky. Jestli tohle není příklad dobré práce s mládeží, tak už nevím. Polička – mladší žáci 2:4 (1:2), branky: Tadeáš Ptáček 3, Tom Hnátek.

Klinická smrt starších žáků se odkládá. Sice z toho v Poličce byla zase prohra, ale tým žije. Šestnáct lidí na soupisce je oproti prvním tréninkům, kdy nepřišel vůbec nikdo, drobný krok kupředu.

Naše ženy po třech prohrách konečně zase okusily chuť vítězství. Ono se řekne tři prohry v řadě, ale v každém zápase měly holky kvalitu a klidně je mohly vyhrát. A to říkám bez ohledu na to, že bydlíme s trenérem ve stejném vchodě. Ženy – Okříšky 3:2 (2:1), branky: Lucie Navrátilová, Adriana Němcová, Bára Benková.

Béčko drželo naději na body proti Svratouchu, lídru tabulky 1. B třídy, až do 85. minuty. Bohužel poté dostalo dva rychlé góly a byla z toho prohra 1:3 (1:1).

FOTO a INFO: Petr Matoušek Moravskotřebovský sport | Facebook