Gymnatický klub AG -FIT bilancuje rok 2016

Posledním závodem Poháru federací, pořádaným Českou a Slovenskou gymnastickou federací v listopadu v Bratislavě, skončila sezóna 2016 pro závodnice sportovního aerobiku. Moravsko-třebovské trio Eliška Mlejnková, Adéla Daulová a Magda Duží obsadilo 5.příčku, stejně jako na jaře na MČR, ale tentokrát s vyšším bodovým ohodnocením. Výrazně vyšší známku získala i Patrície Bártová, která se v nejmladší kategorii umístila na 12.místě. V nejsilněji obsazené individuální kategorii si v konkurenci téměř 60 závodnic vybojovala Eliška Mlejnková 16.místo na MČR a 19.místo ve 3.kole PF. Všechny závodnice postupují v roce 2017 do vyšší kategorie, což pro ně znamená i náročnější sestavy a vyšší prvky obtížnosti. Je pro nás velice důležité, že se naše členská základna stále rozšiřuje a zlepšení dosáhly nejenom závodnice ale i děti trénující sportovní gymnastiku pro radost a pro zdraví. Vážíme si finanční podpory Pardubického kraje, díky níž se daří zlepšovat podmínky pro sportování našich členů. Stejně tak oceňujeme přístup rodičů, jejich pomoc a všestrannou podporu. (AG – FIT G. Daulová)