Hokejisté zahájili vítězstvím

35.Hokejisté zahájili vítězstvímPo sérii přátelských utkání (Kroměříž, Blansko, Hlinsko, Choceň) zahájili třebovští hokejisté novou sezonu v Chocni. Tradiční a těžký soupeř byl složitou prověrkou nového kádru pod vedením trenéra O.Čikla. Úspěchu však pomohla i silná fandovská skupina, která viděla urputný boj až do samotného konce. Zajímavý zápas rozhodl O.Čikl jr. v prodloužení. Vítězství na domácím ledě s Ledčí n/S. bylo povinné. Rodilo se sice zvolna, ale poslední třetina byla zcela famózní. Po vysokém vítězství nad odevzdaným soupeřem se Třebovští průběžně vyhoupli do čela KLM.HC Choceň – HC Slovan 4:5 pp (2:1,0:2,2:1) Branky: Rosendorf, Aulehla, Kobza J., Schneider, ČiklSestava SLOVAN: Turek – Rajnoha, Havlík, Kutmon, Kvapil, Kršňák, Rosendorf – Muselík, Čikl, Řehulka – Aulehla, Schneider, Faltus – Černý, Kobza, Duba (připraveni dále Maška, Pokorný a Prokop)HC Slovan – HC Ledeč n/S. 15:2 (3:0,3:0,9:2) Branky: 3 Řehulka, 3 Aulehla, 3 Prokop, 2 Rosendorf, 2 Kobza, Muselík, Mička,Sestava SLOVAN: Turek – Rajnoha, Havlík, Kutmon, Kvapil, Kršňák, Rosendorf, Pokorný – Muselík, Čikl, Řehulka – Aulehla, Kobza, Faltus – Maška, Mička, Prokop. HC Slovan Moravská Třebová 2 1 1 0 20:6 5 -12. HC Kohouti Česká Třebová 2 1 1 0 13:6 5 23. HC Lvi Chotěboř 2 1 1 0 9:8 4 1