Informace z tenisových kurtů

Turnaje jednotlivců, MČR

Tadeáš Dorazil se skvěle prezentoval na letním MČR mladšího žactva v Liberci, na dvorcích LTK došel až mezi posledních 16 hráčů, tedy do osmifinále. Pak již nestačil na pozdějšího finalistu Kristiána Šimka, https://www.cztenis.cz/turnaj/716700/sezona/L22/vysledky následně odjel na ŽLTC Brno na turnaj kategorie B, kde všechny strčil do „kapsy“ a připsal si titul a další bodíky do žebříčku.

Nela Šílová, nasazená jako číslo 7, na turnaji žen kategorie B v pražských Vysočanech předváděla skvělý tenis a po zásluze získla premiérový titul v kategorii žen na „Béčku“. 100bodíků fantazie 🙂

Kluci to měli o trochu těžší, Daník Orlita uhrál semíčko v singlu a vítězství v deblu na Bčku v Třinci a Dominik Suč na turnaji kategorie A! se dostal do 3kola, kde musel skrečovat kvůli nataženému hýžďovému svalu 1.nasezenému Antonímu Bolardtovi. Dobré chlapci, forma přichází,1.liga se blíží!

Mistrovské soutěže smíšených družstev-shrnutí

Dospělý B- dle očekávání bez ztráty kytičky postupujeme nahoru, všem díky za přístup ( Daník Orlita, Adam Křesina, Adam Javůrek, Ben Novák, Jirka Sedlák, Matěj Čujan, Tomáš Riemer, Leo Konig, Tada Dorazil, Majda Smékalová, Sára Hejtmánková, Kiki Sedláková, Verča Koblovská, Ela Šejnohová)

Dorost- taktéž bez jediné porážky postupuje, skvělá parta (Matěj Čujan, Vítek Kadlec, Niki Zajíček,Tob Kligl,Kuba Koblovský,Kiki Sedláková,Verča Koblovská,Ela Šejnohová)

Starší: 2. místo, chyběl kousíček, hráli skvěle(Samík Šejnoha,Honza Jelínek, Tada Dorazil,Damián Horký, Ema Šejnohová,Aneta Nečasová,Adéla Šejnohová)

Mladší: 2.místo, ještě se uvidí zda-li nebudou postupovat, supr ročník narození 2011(Damián horký, Miki Moravec, Honza kyslík Troják, Adam Zemánek, Jenda Dirbák, Aneta Nečasová, Adéla Šejnohová, Editka Nečasová)

bejbyny: 3. místo ve skupině, musíme přidat, ale všichni jsou ještě hodně mladí :-)(Tada Moravec, Marek Štrait, Madlén Šejnohová, Štěpánka Sedláková, Lea Srncová).

Zdroj Informací: TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. – Tenis | Facebook