Šakalí hněv dělilo 23 sekund od titulu

Ve finále sahala Moravská Třebová po historickém titulu! Po vyrovnaném, spíše opatrném a smírném prvním poločase udeřil po změně stran dvakrát Vojtěch Pazdera a všechno se jevilo tak, že se dohraje podle šakalího scénáře. Ještě na počátku 38. minuty svítilo na ukazateli skóre 3:1, jenže finiš obhájců titulu byl mohutný. Hrdý nejprve snížil a v samotném závěru nezachytili Šakalové poslední útok soupeře, na jehož konci byla přesná střela Mešiče. Psal se čas 39:37, kolik chybělo do zlatého konce, si každý lehce spočítá sám… Do prodloužení si oba celky přenesly pět chyb, Šakalové je bohužel záhy dvěma fauly „proměnili“ a neomylný exekutor prodloužených penalt Hrdý nemilosrdně trestal. Stejnou výhodu dostal ke konci i Novotný, branku ale netrefil a Moravskotřebovští zůstali těsně pod vysněným vrcholem. I tak ale dosáhli skvělého úspěchu a náleží jim obrovská gratulace.

Může jít o obrázek 16 lidem , people standing a indoor

Finále:
Šakalí hněv Moravská Třebová – AC Sparta Praha 3:5 po prodl. (1:1, 3:3)

Branky: 28. a 32. Pazdera, 3. Brázdil – 38., 41. a 44. Hrdý, 10. Vondrka, 40. Mešič. Rozhodčí: Sýkora – Daněk. ŽK: 3:4. ČK: 1:1 (Lasovský – Koutenský).

Moravská Třebová: Ehrenberger, Vykydal – Novotný, Lapčík, Sedláček, Bambušek, Lasovský, Pazdera, Brázdil, R. Matocha, Vogl, Šmerda.