Šakalí hněv je jeden ze čtyř nejlepších týmů v České republice

FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová postoupil poprvé v historii na Final Four sálového fotbalu a zahraje si tak o prvním březnovém víkendu v Luhačovicích na závěrečném turnaji pro čtyři nejlepší týmy v zemi, ze kterého vzejde nový mistr České republiky.

Bombarďáci Větřní – Moravská Třebová 2:6 (0:2)

branky: Vojta Pazdera 4, Robin Matocha, Václav Novotný.

Konečný stav série 0:2.

Ohlasy po utkání:
Petr Matoušek (Moravská Třebová): V Českých Budějovicích to bylo opět mnohem vyrovnanější utkání, než jak působí konečné skóre. Domácí měli mnohem více brankových příležitostí, ale my jsme měli v bráně v reprezentační formě chytajícího Jana Ehrenbergera. Ten svou branku doslova zamknul a přiváděl svými zákroky domácí k totálnímu šílenství.

Pokud k tomu připočteme neskutečný týmový výkon na hranici možností každého jednotlivce a čtyřgólový příspěvek Vojty Pazdery, vyjde nám, že Moravská Třebová postoupila mezi čtyři nejlepší celky v České republice. Je to takový malý moravskotřebovský zázrak na palubovce. Zahrát si před plnou halou v Českých Budějovicích, kde není slyšet vlastního slova díky neúnavné podpoře našich fanoušků je opravdu hodně silný zážitek. Děkujeme jim, že s námi vážili tak dlouhou cestu a toto vítězství věnujeme hlavně jim. Je nutné vyzdvihnout sílu soupeře, který s námi svedl dvě naprosto vyrovnané bitvy, navíc v duchu fair play, a konečné skóre 3:14 je tak pro něj víc než kruté. Final Four v Luhačovicích bude úplně novou soutěží, její náročnost je v tuzemských podmínkách neopakovatelná a extrémní. Půjdeme do něho opět s velkou pokorou, ale zároveň s vědomím toho, že tým má obdivuhodný charakter, obrovskou sílu a neskutečnou chuť dokázat něco velkého.

Info a foto: Petr Matoušek