Šakalové mají cenný skalp lídra z Rudolfova

Mohelnická hala byla svědkem utkání trápící se Moravské Třebové proti suverénovi letošního ročníku z Rudolfova. Všechny papírové předpoklady postavila na hlavu první půle utkání, kterou domácí vyhráli 6:0 a rozmetali tím veškeré naděje hostů na dobrý výsledek. Hned pěti góly se na skalpu Rudolfova podílel Jakub Válek, který tím stylově oslavil návrat do sestavy Šakalů. Ve druhém utkání se vše podstatné odehrálo také v prvním poločase. Moravskotřebovští futsalisté po trefách Brázdila dvakrát vedli, ale jihočeské Větřní pokaždé vyrovnalo a v takticky vedeném druhém poločase týmy dospěly ke spravedlivé remíze. Zajímavostí mohelnického turnaje byl start záložníka a bývalého reprezentanta Petra Jiráčka v dresu Zlína.

První liga pokračuje v novém roce kvapíkovým tempem a již za týden, v sobotu 20. ledna, se představí Moravská Třebová v Otrokovicích proti Chemcomexu Praha a Kladnu.
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – PCO Rudolfov 8:2 (6:0). Branky: Válek 5, Matocha, Teofil, Novotný.
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní 2:2 (2:2). Branky: Brázdil 2.
Moravská Třebová: Kvapil – Novotný, Matocha, Brázdil, Teofil, Sedláček, Válek. Realizační tým: Trefil, Matoušek.

Info a foto: Petr Matoušek Moravskotřebovský sport | Facebook