Thea Trnková vybojovala třetí místo na republikovém finále OVOV

Thea vybojovala o víkendu krásné třetí místo na republikovém finále OVOV.

Odznak všestrannosti zahrnuje tyto disciplíny:

Běh na 60 m, skok daleký z rozběhu, hod medicinbalem obouruč přes hlavu vzad, shyby na šikmé lavičce po dobu 2 minut, skákání přes švihadlo po dobu 2 minut, trojskok snožmo z místa, kliky po dobu 2 minut, leh sedy po dobu 2 minut, hod míčkem, poslední si závodník volí (běh na 1000 m, dribling s basketbalovým míčem po dobu 2 minut nebo plavání po dobu 2 minut).

Letošního ročníku se zúčastnilo 584 dětí ze 14 krajů. Mezi nimi byla i Thea Trnková, členka Slovanu v oddílu travních lyžařů. Na začátek je potřeba říct, že Thea začala trénovat odznak všestranosti teprve letos v létě. A i přes to se jí povedlo postavit se na bednu mezi tři nejlepší. Její nejsilnější disciplíny byly medicinbal, shyby, leh-sed a driblink, kde byla vždy druhá v pořadí ve své kategorii. Thea byla členkou družstva II. ZŠ, které se celkově umístilo na krásném 6. místě.

Během závodů se účastníci mohli setkat s olympioniky. Thea se vyfotila s Šárkou Strachovou.

Za fotografie děkujeme jejím rodičům.

Pro info: ve dnech 18.-19.9. bude bojovat ve Štítné nad Vláří o prvenství v Českém poháru v travním lyžování. V tuto chvíli je na prvním místě. Držme jí palce!