Úspěch AG – FIT

Pod zkratkou se skrývá sportovní klub sportovního aerobiku, který dosáhl na Mezinárodním Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku znatelný úspěch. Šampionátu ve Zlíně (13.-16.3.) se zúčastnilo 500 závodníků z 11 zemí světa, mezi nimi nechyběla ani třebovská děvčata. Oč byla příprava na první závod sezóny kratší, o to byla intenzivnější, což se ukázalo být základním předpokladem/ základ dobrých výsledků. Trio Eliška Mlejnková, Magdaléna Duží a Adéla Daulová nezávodí ještě ani rok, ale už při svém druhém startu na šampionátu dalo soupeřkám jasně najevo, že s nimi do budoucna musí počítat. Na domácí úrovni skončilo páté, v mezinárodním formátu jim patří 13. příčka. V kategorii individual woman 9-11 let si Eliška Mlejnková vybojovala 16.příčku ze 34 českých závodnic, neztratila se ani v mezinárodní konkurenci.Děvčatům srdečně gratulujeme a věříme, že budou stejně úspěšně reprezentovat Moravskou Třebovou i na dalších závodech.Pokud máte i Vy zájem závodit ve sportovním aerobiku nebo sportovní gymnastice, rádi Vás přivítáme mezi námi. Více info na www.ag-fit.cz (G.Daulová)