Úspěšný futsalový výlet do Zlína

Futsalový výlet do Zlína za soupeři celostátní ligy neskončil sice slavně, ale rozhodně to nebyl nijak špatný rozjezd. Ukázalo se, že liga je vzácně vyrovnaná a Třebovští v ní nemusejí „hrát druhé housle“. Kádr je stabilizovaný, jde o to co nejrychleji chytnout správný rytmus….Úvod ligového ročníku 2016/2017 zvládli v nových dresech (černých) excelentně, jakoby chtěli předznamenat, že chtějí být „černým koněm“ soutěže. Ve sportovní hale Euronics Zlín je čekal souboj s úřadujícím mistrem SMR Plus Zlín a s Jilemnicí. Do zápasů nastoupili „šakalové“ v sestavě: Hutira – Brychta, Spálenský, Sedláček, Němec, Müller, Matocha, Štaffa, Zdržálek.Utkání proti úřadujícímu mistrovi ztratili Šakalové dvě minuty před koncem. Mužem utkání byl bezesporu Jaroslav Hutira, který zlikvidoval soupeři i ty nejvyloženější šance, včetně penalty.Šakalí hněv Moravská Třebová – SK SICO SC Jilemnice 7:5 (1:3), branky: Matocha 2, Němec 2, Zdržálek 2, Sedláček. „Ještě pět minut před koncem jsme prohrávali 2:5, aby pak do šakalí historie vstoupil jeden famózní obrat“, poznamenal manažér ..MatoušekPrůběžné pořadí: 5.místo 2 – 1 – 0 -1 9:8 3 bodyDalší informace naleznete na Facebooku: Šakalí hněv Moravská TřebováTéž na www.svitavskydenik.cz (mt)