Druhá výhra nad Českou vrátila víru ve finále

Moravská Třebová – Česká Třebová 6:3 (2:2,3:1,1:0)Moravská Třebová: Vlach – Kvapil, Rosendorf, Rajnoha, Pokorný, Schneider, Kutmon – Duba, Čikl, Černý, Faltus, Prokop, Aulehla, Muselík, Kobza, Řehulka. Po zápase plném napětí a hřejivého hokejového umu se HC Slovan ujal v sérii vedení 2:1 na zápasy . Jeho hráče zdobila nevídaná bojovnosti, která po zásluze slavila úspěch. Hosté si hlídali nebezpečného Černého (v prvém utkání dal hatrik), zastoupil ho dokonale spoluhráč z útočné hřady – Duba , který soupeři nadělil branky dokonce čtyři! Další přidali Faltus a Aulehla (před zraky 721 diváků).Po vyrovnané (horně i gólově 1. třetině) přidali domácí na tempu, bojovnost se promítla do lepší kombinační hry i brankové efektivity.V závěrečné třetině už domácí Kohouty k ničemu podstatnému nepustili a jednoznačně dominovali.Zda se vrátí Českotřebovští znovu na led v REHAU aréně‚ o tom rozhodně středeční souboj. Pokud se slovanistům podaří zopakovat nedělní výkon, postoupí. Pokud neuspějí, o postupu se rozhodne v pátém utkání (21.2.) . (mt)