Národní finále Českého poháru (NFCeP) ve futsalu

MÍSTO KONÁNÍ: Městská sportovní hala v LitomyšliAdresa: T. G. Masaryka 1145, 570 01 Litomyšl-MěstoKontakt: 461 618 110 (správce)http://www.litomysl.cz/3zs/sport/hala.htmlÚČASTNÍCI: 8 družstev/7 zástupců krajů a 1 pořadatel= Šakalí hněv, futsalový oddíl TJ Slovan Moravská Třebová/, rozlosovaných dodvou skupin po čtyřech.HRACÍ DOBA: ve skupinách 2 x15 minut hrubého času, při rozdílu skóre menším než 3 branky se poslední 3 minuty hrají na čistý čas. Při nerozhodném výsledku se budou kopat 3 penalty na každé straně, případně pak po jedné až do rozhodnuti. Vítěz obdrží 1 bod navíc do tabulky.Semifinále a finále se hraje 2 x 20 minut hrubého času, při rozdílu skóre menším než 3 branky se poslední 3 minuty hrají na čistý čas. V případě nerozhodného výsledku se prodlužuje 2×5 minut. Jestliže se nerozhodne ani po prodloužení, budou se kopat 5 penalt na každé straně,případně pak po jedné až do rozhodnuti.Utkání o 3.místo se nehraje, bude se kopat 5 penalt na každé straně, případně pak po jedné až do rozhodnutí.Skupina A:Šakalí hněv Moravská Třebová, Bombarďáci Větřní, CHEMCOMEX Praha, FC Veteráns ŽeleniceSkupina B:VPS Novabrik Polička „B“, Zanzibar Lanškroun, SK SC SICO Jilemnice, SMR PLUS Zlín09.00 1: Šakalí hněv Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní09.35 2: VPS Novabrik Polička „B“ – Zanzibar Lanškroun10.10 3: CHEMCOMEX Praha – FC Veteráns Želenice10.45 4: SK SICO Sportovní centrum Jilemnice – SMR PLUS Zlín11.20 5: CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv Moravská Třebová11.55 6: SK SICO Sportovní centrum Jilemnice – VPS Novabrik Polička „B“12.30 7: FC Veteráns Želenice – Bombarďáci Větřní13.05 8: SMR PLUS Zlín – Zanzibar Lanškroun13.40 9: Šakalí hněv Moravská Třebová – FC Veteráns Želenice14.15 10: VPS Novabrik Polička „B“ – SMR PLUS Zlín14.50 11: Bombarďáci Větřní – CHEMCOMEX Praha15.25 12: Zanzibar Lanškroun – SK SICO Sportovní centrum JilemniceSemifinále16.00 13: A1 – B2 SF 116.50 14: B1 – A2 SF 2Utkání o 3.místo se nehraje, bude se kopat 5 penalt na každé straně, případně pak po jedné až do rozhodnutí.17.50 FináleV loňském finále skončili třebovští futsalisté na 2.místě ‚za vítězem Chemcomex Praha). Kdo bude dalším vítězem? Přijeďte fandit.(mt)