Lukáš Kolouch opět uspěl ve světovém poháru

Travní lyžař Tělovýchovné jednoty Slovan Lukáš Kolouch startoval na třetím díle letošního světového poháru, jenž se konal v rakouském Kaprunu.Na programu tam byly tři disciplíny a Kolouch v nich znovu potvrdil svoji pevnou pozici mezi širší světovou špičkou. V zahajovacím super-G obsadil 11. místo jako třetí nejlepší z českých reprezentantů za druhým Janem Němcem a čtvrtým Martinem Štěpánkem, když zvítězil Ital Frau. V superkombinaci se moravskotřebovský reprezentant vtěsnal na 10. pozici a podpořil tím dokonalý český triumf v tomto závodu (1. Němec, 2. Štěpánek). Nejlépe se pak Lukáš Kolouch předvedl při závěrečném obřím slalomu, ve kterých mu dvě kvalitně odjetá kola zaručila 8. příčku. Vyhrál Frau, Němec byl tentokrát třetí, ale v průběžné klasifikaci světového pohárového seriálu je pořadí přesně obrácené. Kolouch je aktuálně sedmý. (rh)